Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Nieruchomości

Czemu reklama wykorzystująca neony jest tak skuteczna

{Mało osób wie, że tak bardzo popularne neony mają już ponad 100 lat, bo pierwsze pojawiać się zaczęły już na początku XX wieku. Widać więc, że neonowa reklama to duży kawałek historii, która tak naprawdę wcale nie uległa zakończeniu. Typowe neony są robione z rurek ze szkła wypełnionych mieszanką szlachetnych gazów. Zależnie od tego, jak wyglądał końcowy skład tej mieszaniny, to otrzymywano różne kolory światła. Tego typu neony na ścianę czy instalowane na dachach i konstrukcjach z pewnością robią duże wrażenie, lecz posiadają parę dość istotnych wad. Po pierwsze ich produkcja wymaga sporej ilości czasu, a do tego z powodu użycia szkła nie są one zbyt odporne na mechaniczne uszkodzenia.

Przy jakiegoś uszkodzenia czy awarii z reguły danego elementu nie dawało się naprawić, tylko należało przygotować zastępczy. Dlatego też wydawało się, że ten reklamowy nośnik powoli zniknie z naszych ulic, gdy pojawiła się na rynku technologia ledowa. Ledowe diody jako źródło oświetlenia wdarły się przebojem przed kilkunastu laty

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ubrania XXL – możliwość zakupu w Internecie

ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: rzetelne nastawienie do wszystkich spraw

Budownictwo, Nieruchomości

W których sklepach kupić można dobre narzędzia

Budownictwo, Nieruchomości

Instalacja elektryczna w domu - o czym należy pamiętać

Dodaj komentarz