Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Finanse, Biznes

Plusy, które przemawiają za tym, iż warto eventy o charakterze biznesowym zorganizować w Mixbud

Hotel Mixbud to głównie rzetelnie prosperująca sala na spotkania biznesowe. W takim razie jest to miejsce świetnie nadające się do przyszykowania spotkań o charakterze biznesowym, przedłożenia propozycji sprzedażowej lub organizowania wydarzenia z udziałem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest też maksymalnie wyposażony, co sprzyja ciekawemu spędzeniu wolnych chwil. W auli na konferencje znajduje się kompletne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz WiFi.

Ponadto sala wyposażona jest w nowoczesny rzutnik z ekranem, który będzie w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych i komputerów przenośnych. Aula jest również perfekcyjnie nagłaśniana, co będzie sprzyjało poprowadzeniu dyskusji w czasie wydarzenia. W dodatku można skorzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne przedstawienie harmonogramu wystąpienia. Na czas spotkania obsługa serwuje napoje. Dodatkowo można też zamawiać catering. Abstrahując od tego, jak długo trwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, gdyż sala ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są blisko trasy E30, co pozwala na prędkie dotarcie na spotkanie. Informacje szczegółowe na temat każdego wydarzenia biznesowego, ale też standardy obsługi można omawiać już po składaniu rezerwacji.

Również w trakcie trwania całego eventu można spodziewać się wsparcia kadry. Atuty, jakie wskazują na to, że warto wydarzenia biznesowe zorganizować tutaj są nie do zakwestionowania. Obiekt posiada stuprocentowo przystosowaną salę na konferencję na 35 osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można przygotować mniejsze spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację handlową, nie obawiając się niepowodzenia. Obiekt oferuje miejsca noclegowe 2, trzy, pięcio i 6 osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest również smaczna oferta śniadaniowa, bar a także kameralne zakątki do odpoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
Finanse, Biznes

Jakie czynności są wykonywane w czasie serwisowania drukarki

Finanse, Biznes

Sprzedanie samochodu w jakimś skupie - w jakich sytuacjach warto

Finanse, Biznes

Logistyka i transport - jaka jest ich rola we współczesnym świecie

Finanse, Biznes

Jakie obowiązki mają posiadacze nieruchomości jeśli chodzi o świadectwa energetyczne

Dodaj komentarz