Półki magazynowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX

Półki do magazynów wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to wyroby użyteczne, zaliczające się do bezpiecznych oraz dobrze prezentujące się. Wobec tego, spełniają wszystkie potrzeby, kiedy chodzi o wykorzystanie w magazynie. Kupujący mogą poza nimi zaopatrzyć się też w innego rodzaju wyroby, wobec czego zagospodarują w całości powierzchnię w magazynie. Są to produkty w działach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi i krzesła.

Jeśli chodzi o regały, to nabywcy mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to chętnie wybierane produkty, ze względu na ich wszechstronne wykorzystanie. Transport asortymentu na paletach jest podstawą w licznych dyscyplinach, wobec czego magazyny muszą zostać do tego dostosowane. Regały paletowe są przetestowanym wyjściem, gwarantującym prędki rozładunek. Są one wykonane w ten sposób, iż wykazują odporność na zderzenie wózków widłowych w ruchliwych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one także mobilność dla większych obciążeń. Składowa budowa tych regałów powoduje, iż można je sprawnie naprawiać, kiedy na przykład zderzy się z nimi wózek widłowy. Następną opcją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, czyli podstawowy typ regału, przeznaczony do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w magazynach, lecz też w punktach sprzedaży oraz w biurach. Półki na których może zmieścić się asortyment do 700 kg są łatwo dostępne, czyli sprawniej wykonana jest praca w konkretnym obiekcie, w którym taki regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych zakład również zadbał o mającą modułowy charakter konstrukcję, czyli przystosowanie regałów do osobistych wymagań nie będzie skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa przebudowa. Poza produktami takimi jak regały półkowe dostępne są też regały wsporcze, umożliwiające całkowite wykorzystanie powierzchni magazynowej w wypadku składowania na jej terenie wyrobów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy tego typu regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić