Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie, Medycyna

Właściwości o charakterze leczniczym białej szałwii

Cechy prozdrowotne białej szałwii były już dawno potwierdzone w badaniach naukowych. Można o nich czytać też na stronie GoldenTeacher. Zioło to oddziałuje przeciwutleniająco, jak i wspomaga leczenie różnych chorób o podłożu bakteryjnym i wirusowym. biała szałwia uwalnia również jony ujemne, jakie neutralizują jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one powstać na przykład z pleśni lub z sierści zwierząt udomowionych. Z tego względu też zmniejsza ryzyko powstawania schorzeń układu oddechowego lub alergii.

Dobroczynny wpływ białej szałwii potwierdzony został w wielu badaniach naukowych. Potwierdzono, że biała szałwia może być pomocą w zapobieganiu chorób nowotworowych. Posiada także działanie zmniejszające stany zapalne a także przeciwbakteryjne. Wybrane badania ukazały również, że w roślinie tej można znaleźć związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu a także polepszenie nastroju. Jeśli zapali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięć oraz od stanów lękowych. Można też dostrzec polepszenie, jeżeli chodzi o jakość snu.

W serwisie wskazane jest również, w jakich miejscach białą szałwię można nabywać. Są to: sklepiki zielarskie, sklepy aromaterapeutyczne, a także sklepiki ezoteryczne. Liście białej szałwii są związywane w pęczki, czyli wystarczy je zamieszczać w naczyniu odpornym na wpływ ognia oraz podpalić. Biała szałwia ma zgodnie ze stanem rzeczywistym przypisanych tak wiele cennych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
Zdrowie, Medycyna

Czemu warto robić zabiegi medycyny naturalnej

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ubrania XXL – możliwość zakupu w Internecie

ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: rzetelne nastawienie do wszystkich spraw

Zdrowie, Medycyna

Dlaczego olej konopny cbd cieszy się taką popularnością

Dodaj komentarz