Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie, Medycyna

Właściwości o charakterze leczniczym białej szałwii

Cechy prozdrowotne białej szałwii były już dawno potwierdzone w badaniach naukowych. Można o nich czytać też na stronie GoldenTeacher. Zioło to oddziałuje przeciwutleniająco, jak i wspomaga leczenie różnych chorób o podłożu bakteryjnym i wirusowym. biała szałwia uwalnia również jony ujemne, jakie neutralizują jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one powstać na przykład z pleśni lub z sierści zwierząt udomowionych. Z tego względu też zmniejsza ryzyko powstawania schorzeń układu oddechowego lub alergii.

Dobroczynny wpływ białej szałwii potwierdzony został w wielu badaniach naukowych. Potwierdzono, że biała szałwia może być pomocą w zapobieganiu chorób nowotworowych. Posiada także działanie zmniejszające stany zapalne a także przeciwbakteryjne. Wybrane badania ukazały również, że w roślinie tej można znaleźć związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu a także polepszenie nastroju. Jeśli zapali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięć oraz od stanów lękowych. Można też dostrzec polepszenie, jeżeli chodzi o jakość snu.

W serwisie wskazane jest również, w jakich miejscach białą szałwię można nabywać. Są to: sklepiki zielarskie, sklepy aromaterapeutyczne, a także sklepiki ezoteryczne. Liście białej szałwii są związywane w pęczki, czyli wystarczy je zamieszczać w naczyniu odpornym na wpływ ognia oraz podpalić. Biała szałwia ma zgodnie ze stanem rzeczywistym przypisanych tak wiele cennych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
Zdrowie, Medycyna

Modele okularów z salonu Best Vision: dopasowanie do każdego wykorzystania

Zdrowie, Medycyna

Okazja kupna środków uzupełniających standardową dietę, abstrahując od celu suplementowania

Zdrowie, Medycyna

Den – Med: ośrodek dentystyczny, w jakim można polepszyć estetykę uśmiechu

Zdrowie, Medycyna

Suplementy diety - o czym należy pamiętać przy zażywaniu

Dodaj komentarz