Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: rzetelne nastawienie do wszystkich spraw

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje rzetelne ukierunkowanie do każdej ze spraw. Zasięg świadczeń prawnych, z jakich można korzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Klienci, którzy chcą szczegółowo dowiadywać się, co jest dla nich dostępne, mogą odnaleźć istotne wiadomości na witrynie internetowej. Absolwentka UJ w Krakowie jest też współuczestnikiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Swoją kancelarię prowadzi od ponad 10 lat, co przynosi pewność interesantom, iż niezależnie od tego, jak wyjątkowo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Nastawiona jest ona do wszystkich z maksymalnym zaangażowaniem, za każdym razem dobierając odpowiedni przebieg zdarzeń prawniczy dla określonej sprawy.

Ze względu na duże doświadczenie pracownicze, kierują się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi kwestiami. Adwokat Tarnów ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od wielu lat zatrudniona jest ona też jako in – house lawyer w jednej z największych spółek z branży deweloperskiej w Krakowie, trudniąc się kwestiami obrotu lokalami a także obsługą wspólnot mieszkaniowych. Z tego względu w zakresie tej problematyki może ona również pomagać klientom, którzy się do niej kierują. Jeżeli ktokolwiek będzie tego potrzebować, to oferowana jest również współpraca w języku angielskim.

Merytoryczna pomoc prawna jest realizowana przez cały czas postępowania sądowego. Specjalistka dba o to, aby klienci lepiej zrozumieli zawiłe zapisy prawa, a więc na bieżąco objaśnia zleceniodawcom w zrozumiałym języku, czego mogą oczekiwać. Na dodatek założyła na swojej witrynie bloga tematycznego, na którym na konkretnych przykładach tłumaczy kwestie z licznych dyscyplin prawa. To jest w stanie przekonać interesantów, wskazując im, iż mają kontakt z osobą godną zaufania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
Inne

Z jakich części składają się typowe podwieszane systemy

Inne

Ustalenia współpracowania z marką Avon

Inne

Kompresory sprzedawane w sklepie www pneumatyczny.com

Inne

Świadczenia z zakresu renowacji podłogi realizowane z troską o środowisko naturalne

Dodaj komentarz