HAUSm2: projektowanie i budowa modernistycznych domów kanadyjskich

HAUSm2 to marka projektująca oraz konstruująca nowoczesne domy szkieletowe. Wiele lat doświadczenia w tworzeniu budynków z drewna w technologii szkieletowej powoduje, że poszczególne projekty są warte dostrzeżenia. Samo portfolio znajdujące się na stronie online w pełni to ukazuje. Proponowane dom szkieletowy wyróżnia imponująca trwałość, gdyż wykonane są z najlepszych jakościowo tworzyw, a całość wykonana jest z dbałością o każdy szczegół.

Główna propozycja sprzedażowa obejmie zbudowanie domu z tego typu elementami, jakie podnoszą tak samo bezpieczeństwo budynku, jak i jego standardowy komfort użytkowania. Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie, co szczególnie motywuje inwestujących. Zastosowane sposoby technologiczne a także spora baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie powodują, iż dom kanadyjski można w 100% przystosować do indywidualnych oczekiwań, modyfikując go na wiele sposobów. I to dokładnie wyróżni podaną markę wśród marek konkurencyjnych.

Domy o konstrukcji modułowej tego rodzaju wybudowane są nad wyraz szybko, są energooszczędne, jak i są korzystne dla otoczenia. Do budowy wykorzystywane jest drewno konstrukcyjne odporne na zaginanie o wartości 24 MPa. Pokrycie ścian zewnętrznych wykonano z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, co pozwoli uniknąć użycia płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Propozycja deweloperska HAUSm2 obejmuje domy kanadyjskie: parterowe, piętrowe a także letniskowe. Domy parterowe są świetnym wyjściem dla osób, które chciałyby unikać chodzenia po stopniach i zależy im na dostępie do wszystkich pokoi na jednym poziomie.

Domy piętrowe posiadają mniejszą powierzchnię zabudowy oraz rozdzielone są na strefę dzienną na parterze oraz na część odpoczynku z pomieszczeniami w górnej części. Możliwe jest również zamawianie BRI, do siedemdziesięciu m2 zabudowy. Nad każdym z projektów czuwa kierownik budowy, a teren prosperowania firmy to głównie południowa część Polski.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Typy wyszukiwarek, jakie prezentowane są na portalu szukarki.pl

Rodzaje wyszukiwarek, jakie prezentowane są na portalu szukarki.pl to: wyszukiwarki o ogólnej tematyce, wyszukiwarki obrazów, wyszukiwarki informacji a także wyszukiwarki filmów. Do najbardziej cieszących się popularnością podejmującą ogólną tematykę wyszukiwarek…

Podstawowe zasady podczas pielęgnowania suchej skóry

Jednym z większych wyzwań przy codziennym pielęgnowaniu jest przesuszona skóra. Niejednokrotnie pojawia się ona w następstwie jakiś zaburzeń w gospodarce hydrolipidowej, wtedy niedobór lipidów sprawia, że naskórek przestaje pełnić swoją…