Niekorzystne odczucia po przyjęciu substancji psychoaktywnej

Niekorzystne odczucia po zażyciu substancji psychoaktywnej nie są wcale zjawiskiem wydarzającym się rzadko, wobec czego nie jest zaskakujące, iż informacje w ich temacie pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip z pewnością zostanie na przez długi czas przypominany przez osobę, która go doświadcza, a więc opłaca się najpierw zadbać o własny pełen komfort. Mimo tych bad tripów dużo osób nadal bierze narkotyki i wskazują na swoje doznania na dowolnych forach w sieci.

Pojawiły się też badania naukowe w tym temacie, ukazujące, że bad tripy często mogą dzielić się na trzy kategorie: stany negatywne, objawy wytwórcze a także zaprzeczanie.

Standardowo podróże po przyjęciu substancji psychoaktywnej są przyjemne, natomiast bad tripy przydarzają się na równi często. Nie można de facto ustalić, w jaki sposób dany środek halucynogenny będzie oddziaływać na daną osobę. Objawy po przyjęciu środka mogą być różne. W propozycji łagodniejszej mogą to być przygniatające myśli aż do wersji rozbudowanej, podczas gdy dojdzie do przerażających zwidów, jakie mogłyby doprowadzać aż do wypadków albo mogłyby zagrażać życiu.

Zła podróż jest zindywidualizowanym przeżyciem i z tego względu nie należy spożywać środków odurzających, a już z pewnością nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| będzie się w ciężkim stanie. Warto przełożyć to na inny termin. Zjawisko takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli negatywnego ukierunkowania o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Typy wyszukiwarek, jakie prezentowane są na portalu szukarki.pl

Rodzaje wyszukiwarek, jakie prezentowane są na portalu szukarki.pl to: wyszukiwarki o ogólnej tematyce, wyszukiwarki obrazów, wyszukiwarki informacji a także wyszukiwarki filmów. Do najbardziej cieszących się popularnością podejmującą ogólną tematykę wyszukiwarek…

Podstawowe zasady podczas pielęgnowania suchej skóry

Jednym z większych wyzwań przy codziennym pielęgnowaniu jest przesuszona skóra. Niejednokrotnie pojawia się ona w następstwie jakiś zaburzeń w gospodarce hydrolipidowej, wtedy niedobór lipidów sprawia, że naskórek przestaje pełnić swoją…