Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Prawdziwość informacji w sieci – na co zwracać uwagę

Do tworzenia internetowych stron coraz częściej wykorzystywane są gotowe platformy. Jedną z najpopularniejszych jest WordPress, na niej właśnie działa zdecydowana większość istniejących w internecie blogów. Taki był zresztą pierwotny zamysł autorów WordPressa, choć dzisiaj rozszerzyło się to wszystko ogromnie. Przede wszystkim cała platforma jest całkowicie darmowa, nie ma potrzeby ponoszenia za nią żadnych opłat. Darmowych jest również duża część graficznych szablonów i dodatkowych modułów, rozszerzających możliwości serwisu.

Moduły takie instaluje się bardzo prosto, a przy ich pomocy można zrealizować praktycznie wszystko, co się potrzebuje. Za część z nich należy coś zapłacić, bo ich zrobienie wymagało dużego nakładu pracy, ale koniec końców koszty i tak będą dużo mniejsze niż gdyby trzeba było zrobić cały serwis od nowa. Podobnie jest z graficznymi motywami, jeżeli ktoś zdecyduje się zrobić własny, dostosowany pod swoją firmę i profil działalności, to również przy niewielkich kosztach to wykona. Kolejną dużą zaletą WordPressa jest łatwość instalacji i konfiguracji. Jeśli ktoś jest zorientowany w takich sprawach, to praktycznie wszystko zrobi w kilkanaście minut, i będzie już wtedy można publikować pierwsze wpisy. Zarówno konfigurowanie systemu jak też zarządzanie kategoriami czy wpisami jest realizowane z poziomu panelu administracyjnego.

Panel ten jest intuicyjny i prosty, a jednocześnie oferuje bardzo dużo możliwości. Do publikacji można przy pomocy wygodnego edytora dokładać zdjęcia czy filmy, bez potrzeby robienia jakiś skomplikowanych czynności.

Wykonana w prawidłowy sposób konfiguracja obejmować również powinna obszar SEO, a to jest kolejny argument za tym, aby do uruchomienia bloga zastosować WordPress. Przyjazne linki wraz z wysoką optymalizacją struktury serwisu sprawiają, że wpisy bardzo szybko się indeksują i są wysoko na liście wyników wyszukiwania. Tak więc jeśli ktoś planuje uruchomić swój blog, na przykład taki jak https://www.codziennaporcjainformacji.info/, to na pewno powinien pomyśleć o użyciu WordPressa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Powiązane publikacje
Inne

Świadczenia z zakresu renowacji podłogi realizowane z troską o środowisko naturalne

Inne

Metody oddziaływań terapeutycznych i masaże, z jakich można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych

Inne

Możliwość wykonania zdjęcia do dowodu albo do paszportu online

Inne

Jak można zostać zawodowym graczem w e-sporcie

Dodaj komentarz